Služby pro Vás

Poradenství a konzultace

Někdy stačí jen málo...

... a Váš interiér může dostat nový nádech nebo se "posunout o několik kategorií výše", a to často doslova za pár korun. Práce s prostorem, světlem, doplňky, barvami, materiály - někdy je až překvapivé, jak málo stačí. Rádi Vám předáme naše zkušenosti, poradíme se změnami dispozice, výběrem nábytku nebo doplňků a mnoho dalšího. 

Více hlav víc ví...

... a u designu to platí dvojnásob. Ještě před tím, než se pustíte do nákupu nového vybavení, nákladnější přestavby Vašeho interiéru nebo i do stavby domu - detailně s Vámi projdeme Váš návrh, projekt nebo Vaši představu a pomůžeme Vám je optimalizovat, vyladit drobnosti, vyřešit nejasnosti či upozornit na možné problémy a rizika.

V rámci poradenství a konzultací Vám pomůžeme například s:

 • drobnou i rozsáhlou modernizací či oživením interiéru,
 • přeuspořádáním nábytku a vybavení,
 • možnostmi uspořádání a ukládání věcí v prostoru,
 • sladěním barev a materiálů,
 • doplněním interiéru vhodnými doplňky (květiny, dekorace, textil, osvětlení),
 • kontrolou, doplněním a optimalizací Vašeho projektu,
 • přípravou Vašeho bytu k úspěšnému prodeji nebo pronájmu.

Konzultace a poradenství probíhá při osobním setkání, nejčastěji přímo u Vás nebo v interiérovém studiu, kde je možné čerpat inspiraci (obvykle v rámci Jihomoravského kraje). V rámci celé ČR pak nabízíme konzultace a poradenství online (přes WhatsApp, Viber nebo Skype) nebo po telefonu.

Konzultace je ZDARMA, pokud se následně rozhodnete nechat si od nás navrhnout nebo zrealizovat interiér - cena za konzultaci bude odečtena z celkové ceny za další služby.

Návrhy interiérů a 3D vizualizace

Při navrhování interiérů si zakládáme na tom, aby byl prostor zařízen elegantně, funkčně a ergonomicky, a současně aby Vám přinášel radost i po několika letech užívání. K designovému návrhu přistupujeme komplexně, zohledňujeme objektivní i subjektivní faktory - pracujeme s dispozicí a vzhledem ostatních místností i celkovým konceptem stavby, stejně tak se vždy snažíme v maximální míře pracovat s představami a osobností zákazníků. I když od nás zákazník nepožaduje realizaci, návrh vždy zpracováváme tak, aby byl snadno a rychle proveditelný.

Rádi Vám pomůžeme s:

 • dispozičním řešením prostoru, zahrnujícím rozmístění nábytku, spotřebičů, vybavení i osvětlení místnosti,
 • barevným a materiálovým řešením
 • výběrem konkrétních kusů nábytku, vybavení i povrchových úprav,
 • výběrem konkrétních doplňků (osvětlení, dekorace, bytový textil, apod.),
 • pro lepší představu o celkovém dojmu z prostoru Vám rádi zpracujeme 3D fotorealistické vizualizace.

Vše vždy v několika variantách, které společně detailně projdeme.

Realizace interiérů

Drobné stavební práce, dodání typového nábytku i nábytku na míru, dodání a montáž spotřebičů, doplňky, dekorace, povrchové úpravy, bytový textil - pro Váš interiér zajistíme vše potřebné, aby jste se z něj mohli co nejdříve radovat.

Spolupracujeme s vybranými a prověřenými dodavateli a specialisty. Důraz klademe na to, aby realizace Vašeho snu byla provedena hladce, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Ceny za naše služby jsou vždy individuální. Odvíjejí se od rozsahu činností, členitosti a velkosti prostoru, náročnosti zákazníka i předpokládané nákladnosti realizace úprav, zařízení a vybavení. 

Přesvědčte se o našich kvalitách sami

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu